Interaktywne lustro

Przyćmij konkurencję

Mirrors for advertising

Tworzymy nowoczesne i zaawansowane technologicznie lustra interaktywne.

Jesteśmy liderem na rynku polskim i wschodnioeuropejskim.

W każdej branży konkurencja staje się obecnie coraz bardziej pomysłowa, a klienci - wymagający. Z myślą o firmach mających ambicje, by wyznaczać nowe trendy, zaprojektowaliśmy interaktywne lustra (ang. interactive mirrors), które pomogą Ci zdobyć wiodącą pozycję na rynku.

Projektujemy

Dostosowujemy projekty luster do potrzeb klienta.

Tworzymy

Dbamy o sprawne działanie i wysoką jakość wyświetlania.

Wdrażamy

Odpowiadamy za zamontowanie lustra i prezentację jego funkcji.
Mirrors in Medicover

ORYGINALNE ROZWIĄZANIA

Interaktywne lustra Abyss Glass to technologia, która wyróżnia się w tłumie i wyprzedza konkurencję. Jesteśmy w stanie stworzyć innowacyjny projekt dla każdej branży.
Mirrors in Nike

AUTORSKIE APLIKACJE

Abyss Glass projektuje aplikacje od zera. Zespół naszych programistów i grafików dokłada wszelkich starań, aby produkt spełniał najwyższe oczekiwania klientów.
Interactive mirrors

WIĘKSZY ZYSK

Nasze lustra interaktywne to nośniki reklamowe i informacyjne. Treści, które się na nich pojawiają, nie tylko angażują klienta w interakcję, ale też są narzędziem nowoczesnej reklamy.

Jesteś gotów, żeby
wyprzedzić konkurencję

ZASKOCZENIE

Lustra zaskakują interaktywna treścią tam, gdzie użytkownicy się tego nie spodziewają. Zainteresowani odbiorcy nie przejdą obok takiego nośnika obojętnie.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby zapewnić najwyższą jakość użytkowania. Więcej informacji dostępnych pod linkiem https://abyssglass.pl/polityka.pdf [X]